Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Savremeni ili tradicionalni vampiri

+12
Unique Goddess
AccolaCath
~Death Ripper~
Katarina.Rawr
Miss.Bitch.♥
llili
Street Dance Girl
eŁŁy
bloody.lady
Cam
✬Dark✬Lady✬
Lady.Belikov
16 posters

Savremeni ili tradicionalni vampiri

Savremeni ili tradicionalni vampiri Vote_lcap38%Savremeni ili tradicionalni vampiri Vote_rcap 38% [ 3 ]
Savremeni ili tradicionalni vampiri Vote_lcap62%Savremeni ili tradicionalni vampiri Vote_rcap 62% [ 5 ]
Ukupno glasova : 8


Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Savremeni ili tradicionalni vampiri Empty Savremeni ili tradicionalni vampiri pon lip 06, 2011 9:05 pm

Lady.Belikov

Lady.Belikov
Love fades. Mine has
Love fades. Mine has

Pa, koji su vam drazi

http://horizoninblack.tumblr.com/

2Savremeni ili tradicionalni vampiri Empty Re: Savremeni ili tradicionalni vampiri uto lip 07, 2011 9:28 am

✬Dark✬Lady✬

✬Dark✬Lady✬
Moderator
Moderator

tradicionalni,mocniji su Twisted Evil

3Savremeni ili tradicionalni vampiri Empty Re: Savremeni ili tradicionalni vampiri uto lip 07, 2011 5:57 pm

Lady.Belikov

Lady.Belikov
Love fades. Mine has
Love fades. Mine has

glasala sam za tradicionalne, ali ima nekih ovako modernih koji jesu dobro uraden (Damon Razz)

ali, Lord Dracula je neprevaziden Very Happy

http://horizoninblack.tumblr.com/

4Savremeni ili tradicionalni vampiri Empty Re: Savremeni ili tradicionalni vampiri uto lip 07, 2011 8:25 pm

Cam

Cam
You've been bitten
You've been bitten

Ja se pomalo plasim tradicionalnih jer su stvarno scary xD Ali imaju nekako zanimljiviju istoriju.Ali savremeni su mnogo lepsi..tako da sam between..xD ^^

5Savremeni ili tradicionalni vampiri Empty Re: Savremeni ili tradicionalni vampiri čet lip 09, 2011 1:05 pm

bloody.lady

bloody.lady
You've been bitten
You've been bitten

Cam je napisao/la:Ja se pomalo plasim tradicionalnih jer su stvarno scary xD Ali imaju nekako zanimljiviju istoriju.Ali savremeni su mnogo lepsi..tako da sam between..xD ^^
potpuno se slazem!

6Savremeni ili tradicionalni vampiri Empty Re: Savremeni ili tradicionalni vampiri čet lip 09, 2011 10:09 pm

eŁŁy

eŁŁy
Queen of the Damned
Queen of the Damned

tradicionalni su opasniji,moćniji i tjeraju ti stah u kosti dok su savremeni nekako neodoljivi, slabiji, ali i punoooo ljepši... i ae kak da ja sad biram? xD

7Savremeni ili tradicionalni vampiri Empty Re: Savremeni ili tradicionalni vampiri sub lip 11, 2011 7:13 am

Street Dance Girl

Street Dance Girl
Becoming a vampire
Becoming a vampire

Nmg da se odlucim...Savremeni su lepsi ...Ali ovi drugi su mocniji xD

8Savremeni ili tradicionalni vampiri Empty Re: Savremeni ili tradicionalni vampiri ned lip 12, 2011 10:41 am

llili

llili
You've been bitten
You've been bitten

Savremeni Smile

9Savremeni ili tradicionalni vampiri Empty Re: Savremeni ili tradicionalni vampiri ned lip 12, 2011 11:19 am

Miss.Bitch.♥

Miss.Bitch.♥
Queen of the Damned
Queen of the Damned

Pa da tradicionalni su jaci, a savremeni su lepsi...a kada bi trebalo da se bira izmedju moci i lepote msm da bi svako izabrao moc...tako da tradicionalni ^^

10Savremeni ili tradicionalni vampiri Empty Re: Savremeni ili tradicionalni vampiri ned lip 12, 2011 3:28 pm

Lady.Belikov

Lady.Belikov
Love fades. Mine has
Love fades. Mine has

savremeni su ljepsi, ali, sada, posto svi misle da mogu biti pisci, nekako iskrivljuju tu sliku vampira, i vampiri maltene postaju dobre vile, a ne vampiri
tako da tradicionalni Very Happy

http://horizoninblack.tumblr.com/

11Savremeni ili tradicionalni vampiri Empty Re: Savremeni ili tradicionalni vampiri pon lip 13, 2011 6:59 pm

Katarina.Rawr

Katarina.Rawr
Moderator
Moderator

Savremeni definitivno Very Happy

12Savremeni ili tradicionalni vampiri Empty Re: Savremeni ili tradicionalni vampiri sri lip 15, 2011 8:45 pm

~Death Ripper~

~Death Ripper~
You've been bitten
You've been bitten

Savremeni jer ih prate zanimljivije price.

13Savremeni ili tradicionalni vampiri Empty Re: Savremeni ili tradicionalni vampiri čet lip 16, 2011 10:01 am

AccolaCath

AccolaCath
Becoming a vampire
Becoming a vampire

Savremeni Smile

14Savremeni ili tradicionalni vampiri Empty Re: Savremeni ili tradicionalni vampiri čet lip 16, 2011 2:48 pm

Unique Goddess

Unique Goddess
Invited in
Invited in

Ne mogu se doluciti...Tradicionalni su mocni dok su savremeni ljepsi...Svi imaju svoje cari...Jedino da stvorimo nove vampire koji ce biti mocni kao tradicionalni i lijepi kao savremeni,tad ne bi bilo dileme xD

15Savremeni ili tradicionalni vampiri Empty Re: Savremeni ili tradicionalni vampiri uto lip 21, 2011 8:57 am

Kaća

Kaća
Becoming a vampire
Becoming a vampire

Savremeni.

16Savremeni ili tradicionalni vampiri Empty Re: Savremeni ili tradicionalni vampiri pon lip 27, 2011 9:38 pm

Persephone

Persephone
Administrator
Administrator

tradicionalni

17Savremeni ili tradicionalni vampiri Empty Re: Savremeni ili tradicionalni vampiri ned stu 06, 2011 8:25 pm

MetalGirl

MetalGirl
You've been bitten
You've been bitten

Tradicionalni u potpunosti Smile jer ipak moze se reci da ima neka magija i misterija vezana za njih, sto kod savremenih nema bas

18Savremeni ili tradicionalni vampiri Empty Re: Savremeni ili tradicionalni vampiri pet stu 18, 2011 12:42 pm

No_Named_Vampire

No_Named_Vampire
You've been bitten
You've been bitten

Lady.Belikov je napisao/la:savremeni su ljepsi, ali, sada, posto svi misle da mogu biti pisci, nekako iskrivljuju tu sliku vampira, i vampiri maltene postaju dobre vile, a ne vampiri
tako da tradicionalni Very Happy


Potpuno se slazem!
Mislim volim ja i ove savremene i sve,ali ipak Sava Savanovic mi je neprevazidjen!:DDD

Realno od kad vampiri sijaju na suncu (obozavam Twilight ali vampiri su pre dobre vile (copy Lady.Belikov xD Razz)) ?Oni treba da izgore na njemu,jer onda oni ne bi ni bili 'bica noci' ..Realno!xDD

Uglavnom dobili ste odgovor..Tradicionalni vampiri RULES!!!xDD

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.