Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

House of Cat (Visenya)

2 posters

Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Next

Go down  Poruka [Stranica 30 / 31.]

726House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) uto lip 19, 2012 8:46 pm

Persephone

Persephone
Administrator
Administrator

Jesam,kako nisam.
sedne na Sebastijanov krevet
Kako je moje srce?

727House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) uto lip 19, 2012 8:47 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Sarkastično, pomalo ljuto. Pretpostavljam da to znači da će mu biti dobro za koji dan.

728House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) uto lip 19, 2012 8:48 pm

Persephone

Persephone
Administrator
Administrator

Svakako.
zgrabi paklu cigara sa vitrine i upali jednu

729House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) uto lip 19, 2012 8:50 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Trebalo bi da otvoriš prozor ako ćeš da pušiš.

730House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) uto lip 19, 2012 8:52 pm

Persephone

Persephone
Administrator
Administrator

Trebalo bi ti da prestanes da mi popujes,ako ces da budes ovde.

731House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) uto lip 19, 2012 8:56 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Izvini. Ćutim. Samo nisam hteo da ti se soba napuni dimom... *sedne pored prozra i drži pogled i na Sebastijanu i na Viseniji, kao da pazi ko će prvi da se onesvesti*

732House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) uto lip 19, 2012 8:58 pm

Persephone

Persephone
Administrator
Administrator

Sebastijan radi nesto u kuhinji i sav se spetlja sa rukama i krene da psuje i da se nervira.

733House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) uto lip 19, 2012 9:00 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Treba li ti pomoć?

734House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) uto lip 19, 2012 9:04 pm

Persephone

Persephone
Administrator
Administrator

Ne!
vikne malo glasnije od predvidjenog a Visenija mu kaze
Nemoj tako,samo te je pitao,smiri se.

735House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) uto lip 19, 2012 9:07 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Probudićeš Zoi. *ode do kuhinje i pogleda šta radi*
-Refleksi ti neko vreme neće biti na mestu... Daj da pomognem. Molim te.

736House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) uto lip 19, 2012 9:09 pm

Persephone

Persephone
Administrator
Administrator

Kako ti znas da cu ja da probudim moje dete kad je ona na spratu?!
Nemoj da mi pomazes,imao si priliku da mi pomognes,da mi se ne desi ovo sranje,a nisi nista uradio povodom toga.Sad odlazi,nemas sta vise da trazis ovde.Razumes?

737House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) uto lip 19, 2012 9:12 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

*odmakne se korak unazad*
-Nisam mogao ovo da sprečim, Sebastijane. Nisam znao. Imao sam zadatak i posvetio sam se njemu. Nisam očekivao... *uzdahne*
-Nema veze. Ljut si i ništa što kažem ti neće promeniti mišlenje. *okrene se ka Viseniji*
-Idem ja, onda.

738House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) uto lip 19, 2012 9:13 pm

Persephone

Persephone
Administrator
Administrator

Dovidjenja,Markuse.
Stoji pored njegovog kreveta,umesto da sedi i klimne glavom.

739House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) uto lip 19, 2012 9:16 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Vidimo se. Nadam se da će ti uskoro biti bolje... *izađe i ode*

740House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) čet lip 21, 2012 4:47 pm

Persephone

Persephone
Administrator
Administrator

Sedne

741House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) čet lip 21, 2012 5:26 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

*kuca posle jedno nedelju dana, možda i više, tokom kojih ništa nije čula od njega*

742House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) pet lip 22, 2012 12:03 am

Persephone

Persephone
Administrator
Administrator

Otvori Sebastijan,u malo boljem stanju

743House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) pet lip 22, 2012 6:24 am

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Hej. Jel Visenija tu? *kaže tiho. Izgleda potpuno opustošeno i izmoreno*

744House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) pet lip 22, 2012 11:04 am

Persephone

Persephone
Administrator
Administrator

Nije tu jos od jutros.Izgledala je potpuno izgubljeno ali mi je rekla da je ni slucajno ne trazim i da ce se vratiti veceras.Ako zelis,potrazi je,samo ne znam gde bi mogao.

745House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) pet lip 22, 2012 3:08 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Ne... *odmahne glavom*
-Nemam... Nemam vremena. Hoćeš li jo reći da sam je tražio, kad se vrati?

746House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) pet lip 22, 2012 6:42 pm

Persephone

Persephone
Administrator
Administrator

Sta ti to vredi,kad nemas vremena.
slegne ramenima

747House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) pet lip 22, 2012 6:44 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Nemam vremena da je tražim, Sebastijane. *pogleda ga praznim pogledom*
-Ali mi je potrebna njena pomoć. Candice je umrla.

748House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) pet lip 22, 2012 6:45 pm

Persephone

Persephone
Administrator
Administrator

Znam,moje saucesce.

749House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) pet lip 22, 2012 6:47 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

*klimne glavom do pola*
-Njen advokat pokušava da mi oduzme starateljstvo nad decom. Nekako, negde je napisala ili rekla... Kako smatra da sam lud, ne znam. Nešto. Već ih je odveo, ne da mi da ih vidi. Zato mi je potrebna njena pomoć. Ona se razume u pravo.

750House of Cat (Visenya) - Page 30 Empty Re: House of Cat (Visenya) pet lip 22, 2012 6:48 pm

Persephone

Persephone
Administrator
Administrator

Mozes da ostanes sa Zoi i da je pricuvas dok ja odem i potrazim je,a moze i obrnuto.Ali,ti nemas vremena,a ja ne znam kada ce ona da dodje.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 30 / 31.]

Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.