Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

House of Markus and Candice

3 posters

Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36  Next

Go down  Poruka [Stranica 34 / 36.]

826House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice sub lip 16, 2012 7:32 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

Mila,on je mentalno skrenuo. Oduvijek je bio,bavio se nekim stvarima za koje niti ja sama ne znam upotpunosti. Pusti ga, dabog da crko tako sam i sretan sa svojim divljim i ludim ja. kaže smireno

827House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice sub lip 16, 2012 7:33 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Oh... *trgne se malčice*
-Ja... Uredu. Idem u sobu. Imam... Domaći. *ode*

828House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice sub lip 16, 2012 7:34 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

Slobodno.

829House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice sub lip 16, 2012 7:36 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

*neko vreme vlada tišina*

(no idea šta da pišem sledeće. Kod tebe?)

830House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice sub lip 16, 2012 7:38 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

( kod mene je sve super,hvala na pitanju Very Happy hahaha šalim se,ne znam,mogu kao ja sad bit neko djete da ode kod Makrusa ak oš. )

831House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice sub lip 16, 2012 7:43 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

(kako si? xD malo unazad, ali dobro... Može, Menekse, npr, ali pišem sa Ninom u kući, tako da možda negde drugde? I nemoj previše da ga mrziš pleas xD)

832House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice sub lip 16, 2012 7:44 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

( ajd u nekom kafiću)

833House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice sub lip 16, 2012 7:45 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

(šta bi Markus radio u kafiću? xD Bolje tipa da je Menekse došla da doprati Metjua na trening ili tako nešto... Ili negde ispred škole, kada je M. došao po nekoga ili tako nešto)

834House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice sub lip 16, 2012 7:47 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

( A jebote taj Markus je zbilja socijalni manijak looolz nek dođe u kafić kao fol slučajno xD)

835House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice sub lip 16, 2012 7:49 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

(ali, ozbiljno, čudna mi je pomisao na njega u kafiću xD A i u kafiću ne može da bude svađanja, Lea, potšo bi navodni 'ljudi' gledali xD najbolje bi ipak bilo kod njega kući... kao ona želi da razgovara. koliko god bila za razvod, pošto ti tako želiš, morala bi malo da se trgne od onoga što je Candice rekla)

836House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice sub lip 16, 2012 7:51 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

(Mislila sam da dovedem Moniq i ajd samo više kuckaj negdje kao da je bitno Smile )

837House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice sub lip 16, 2012 7:52 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

(jeste bitno. Od toga gde su zavisi šta će se desiti xD Kucaj kod njega kući, s kojim god detetom hoćeš)

838House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice pon lip 18, 2012 8:26 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

*dođe izvana*

839House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice uto lip 19, 2012 6:05 am

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

*Markus je čeka naslonjen na vrata*
-Moramo da razgovaramo.

840House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice uto lip 19, 2012 1:26 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

*pogleda ga hladno* Čisto sumnjam.

841House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice uto lip 19, 2012 1:52 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Sumnja je onda verovatno jedino za šta si sposobna trenutno, jer si mozak, očigledno, isključila još odavno! O čemu ti, pobogu misliš?! *odlepi se od vrata i ispruži do pune visine, nadnoseći se nad njom*
-Govoriš Menekse da sam lud?! Hajde, to još da ti i oprostim, ali dopustila si Monik da puši?! Ona ima četrnaest godina? Gde je tebi glava, ženo?!

842House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice uto lip 19, 2012 6:03 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

Sigurno nije dolje kao vama muškima. Moja je na ramenima, a za tvoju zbilja pojma nemam. Očito je nemaš nit dol nit gor. *nasmiješi se sama sebi*

Gle,Markus,ja sam joj rekla ono što mislim.Ti jesi lud.Nisi svijetan toga,ali ti si poremećen. Luđak,umobolan,pa zaboga ti si muško!Normalno je da si umobolan.
*pogleda mu facu i nasmiješi se sarkastično*


843House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice uto lip 19, 2012 6:18 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-To je diskutabilno. *pređe preko toga*
-Veoma diskutabilno. Hvala Nebesima, pa ona ima više pameti od tebe i došla je da priča sa mnom... No, mnogo je važnije ono što si rekla Monik! Kako se usuđuješ da je pustiš da ti puši pred nosom?!

844House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice uto lip 19, 2012 6:20 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

Molim?

845House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice uto lip 19, 2012 6:22 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Pojavila mi se u kući pre tri dana i mrtva hladna izvadila paklu predamnom. *kaže prekorno*
-Kad sam pokušao da joj je oduzmem, rekla je da ti je ti to naučila; maltene da si dozvolila.

846House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice uto lip 19, 2012 6:23 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

A da ti nisi to krivo shvatio? Zašto bih ja nju učila pušiti?

847House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice uto lip 19, 2012 6:26 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Otkud ja znam šta se tebi dešava u glavi? *frkne*
-I ne, nisam je pogrešno shvatio. Bila je prilično jasna pri izražavanju svog, a i tvog, mišljenja.

848House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice uto lip 19, 2012 6:28 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

(zaaaaaaaaaapravo to nije rekla haha )


Marš van. *kaže mrtva hladna*

849House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice uto lip 19, 2012 6:37 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

(hm, jesi xD jesi rekla si 'od mame sam to naučila' ili nešto slično. ne bih pisala svašta, a da ne proverim, zaista)

-Prvo, već jesmo napolju. *kaže joj sarkastično, izrugivajući se*
-Drugo... Ne pada mi na pamet.

850House of Markus and Candice - Page 34 Empty Re: House of Markus and Candice uto lip 19, 2012 6:41 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

( znam što sam napisala sam si ti krivo protumačila Smile mama ju je naučila da ne sluša muškarce,kad joj je Markus rekao da da paklu ona nije htjela jer ne sluša muškarce jer ju je to mama naučila ane da ju je pušiti naučila hahaha Razz )


*počne vrištati i ističi iz kuće na ulicu među susjedstvo* UPOMOĆ! POKUŠAO ME SILOVATI!

(haha looooolz)

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 34 / 36.]

Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.