Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Markusova nova kuća

3 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Poruka [Stranica 5 / 7.]

101Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 8:53 am

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

Zapravo,nemam.

102Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 8:56 am

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

*vrati se*
-Nije trebalo da mi kažeš. *nasmeje se*
-Trebalo je da me ostaviš u uverenju da imaš. Sad ću te zadužiti da mi pomažeš ovde. *gurne stolicu u stranu i obriše ogromnu baru kokakole*

103Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 9:11 am

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

*pogleda ga čudno*

104Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 9:12 am

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Pokušavam da se šalim. Ne ide mi baš, a? *vrati stolicu na mesto i obiđe sto*

105Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 9:51 am

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

Ne...*malo se nasmiješi *

106Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 9:53 am

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-I onako su mu uvek bolje išli neprikladni komentari. *sedne ponovo pored nje*
-Gotovo. Kako ti se sviđa kuća? *pita je*
-Gore na spratu ima po soba za svakog od vas, ako nekada budete spavali ovde.

107Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 9:54 am

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

Lijepa je,samo ja ne volim veliko.

108Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 9:58 am

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Pa, morala je da bude velika. Sobaza tebe, Monik, Majkla, Metjua... Moja soba, radna soba... Gostinjske sobe... Dvorište... Hoćeš li da pogledaš svoju sobu?

109Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 10:00 am

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

Neću,hvala. Ne da mi se baš,ako ćemo iskreno.

110Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 10:02 am

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Kako hoćeš. *slegne ramenima*
-Želeo sam samo da znaš da postoji.

111Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 10:03 am

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

U redu je,znam.

112Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 10:11 am

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Ma, nisi li ti prepametno malo stvorenje. *nasmeje se*
-Kako je prošlo takmičenje?

113Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 10:18 am

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

Nisam zadovoljna,ali vidjeti ćemo kako će ispasti.*
slegne ramenima*

Voliš li ti još mamu?

114Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 10:59 am

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

*trgne se iznenađeno*
-To je... Komplikovano pitanje.

115Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 1:31 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

Zapravo,vrlo je jednostavno.

116Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 3:01 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Ne, uopšte nije jednostavno. Komplikovano je. Veoma, veoma, veoma komplikovano... *kaže zamišljeno, prvi put u stvari razmislivši da li još uvek voli Candice. Pre neko što mu je pokazala papire, dok je sedeo sa Visenijom u parku, bio je ubeđen da je voli. Onda se naljutio na nju, pun gorčine, i još uvek je bio ljut. Veoma ljut*
-Ali, da ti dam najjednostavniji mogući odgovor, bez objašnjenja i razloga, ne, mislim da je više ne volim. U stvari, trenutno sam veoma ljut na nju.

117Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 3:21 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

Biti ljut i voljeti su dvije različite stvari.

118Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 3:26 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Kao što rekoh, tatino pametno dete. *nasmeši se*
-U pravu si, naravno, ali... Više se ne sećam kako je to ne biti ljut na nju. Mislim da je neću voleti ni kad me ljutnja prođe.

119Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 3:57 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

*pogleda ga razočarano* Tužno što ljubav može tako brzo proći.* ustane i krene prema vratima*

120Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 8:16 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Jeste. *ustane i krene za njom*
-Da te ispratim?

121Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća ned lip 17, 2012 8:39 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

Ne,hvala*ode*

122Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća pon lip 18, 2012 12:52 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

*nekoliko minuta posle nje dođe onaj tip što je trebalo da dođe i počnu da rade na onome na čemu je trebalo da rade*

123Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća uto lip 19, 2012 8:59 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

(kuca Menekše,koja nakon godinu dana uopće nije razgovarala s ikime,tj otišla je naprosto,niko ju nije vidio godinu dana )

124Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća uto lip 19, 2012 9:02 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Dođavola, dođavola, dođavola... *čuje se psovanje iznutra*
-Monik, bazi na brata! Metju, smanji to... Dolazim! *čuje se Markusov glas. Zvuči strašno umorno*

125Markusova nova kuća - Page 5 Empty Re: Markusova nova kuća uto lip 19, 2012 9:03 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

*stoji ovakva Markusova nova kuća - Page 5 Lilyaldridge_november92011_large pred vratima*

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 5 / 7.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Similar topics

-

» Markusova kuća
» Vejdova kuća

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.