Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Markusova nova kuća

3 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down  Poruka [Stranica 7 / 7.]

151Markusova nova kuća - Page 7 Empty Re: Markusova nova kuća čet lip 21, 2012 6:36 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

*pogleda ga preneraženo* Odurni sotonistički gade. Odkud ti pravo da tako govoriš o mojoj majci? Da je ona bila pametnija,otišla bi i tebe. Zapravo,ne bi se ni udala za tebe. Gnjusna mi je uopće tvoja pojava. Zaista,koliko bi bilo lakše da si ti umro ili da ispraviš tu groznu pogrešku i sada se ubiješ. Olakšao bi nam svima dušu.

152Markusova nova kuća - Page 7 Empty Re: Markusova nova kuća čet lip 21, 2012 6:41 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Imam svako pravo da govorim tako o njo, glupavo dete! Dete, eto šta si. *lice mu se izvije u bolnu grimasu*
-Voleo sam je. Voleo sam je toliko da sam pristao da sa njom usvojim dete. Tebe. Voleo sam je toliko da sam prihvatio Monik kad su njeni roditelji umrli. Voleo sam je i više nego što možeš da zamisliš, ti... *uzdahne*
-Voleo sam je. A ona je mene mrzela. A sad se gubi. Imaš osamnaest godina i misliš da znaš sve o svetu. Misliš da možeš da ga nosiš na ramenima i da ga pobediš sama. Bože... Kako si glup kad imaš osamnaest godina. *kaže, sećajući se šta je on radio sa osamnaest godina*
-Gubi se! I da te više nisam video! *okreće joj povređeno leđa, jer je i nju voleo*
-Ako imaš nešto da mi kažeš, videćemo se na sudu! *stegne drvenu ogradu toliko čvrsto da se po ivicama pojave pukotine. Zube je čvrsto stegao, kao i ramena i telo. Zgrčen, kao pred borbu, želi da prasne još više, ali se ne usuđuje*

153Markusova nova kuća - Page 7 Empty Re: Markusova nova kuća čet lip 21, 2012 6:43 pm

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

Sada,kada dulje razmišljam,draže bi mi bilo da te vidim kako si sam i kako patiš a ne da si mrtav. To bi mi u jednu ruku pružilo mnogo veće zadovoljstvo od smrti. *izađe*

154Markusova nova kuća - Page 7 Empty Re: Markusova nova kuća čet lip 21, 2012 6:47 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

-Šta ti znaš o smrti... *smeje se prazno, a smeh mu odjekuje mračno*
-O, šta dete može znati o smrti! Ili o bolu... A tek o bolu... *nastavlja da se smeje i zamahne rukom na kojoj poput ledene baklje svetli runa i sredi čitavu kuću. Najradije bi učinio da nešto eksplodira, ali ona je još uvek tu, a ona ne sme da ga vidi. Ili čuje. Ili bilo šta*
-E, tako ti Boga i svih Anđela, o Azriele... *smeje se, sevši u fotelju*

(i čisto da se zna, ja neću da ona dobije starateljstvo. jer zaista je nerazumno dati osamnaestogodišnjakinji starateljstvo, niko ne bi to uradio, a takođe i prosto odbijam. možemo da se dogovorimo šta bi drugo bilo animljivo i gde će ovo, ali ja to neću.)

155Markusova nova kuća - Page 7 Empty Re: Markusova nova kuća pet lip 22, 2012 7:49 am

cruella.

cruella.
Administrator
Administrator

(nisam niti mislila...xD nego,ajmo se onda dogovoriti Smile )

156Markusova nova kuća - Page 7 Empty Re: Markusova nova kuća pet lip 22, 2012 3:09 pm

Always and forever

Always and forever
Administrator
Administrator

Ajde, tamo u dogovaranja Smile

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 7 / 7.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Similar topics

-

» Markusova kuća
» Vejdova kuća

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.